Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Jindřichův Hradec, Jarošovská 1125

Informace o škole

Praktická škola zajišťuje střední vzdělání pro žáky s mentálním postižením, autismem či kombinovaným postižením. Podle typu postižení jsou zde zřízeny: Praktická škola jednoletá - pro žáky se závažnějšími typy postižení Praktická škola dvouletá - pro žáky s lehčími typy postižení.
DOD: Po telefonické domluvě je možné kdykoli školu navštívit a seznámit se s prostředím a podmínkami, ve kterých probíhá teoretická a praktická výuka.Do Praktické školy jednoleté přicházejí žáci s těžkým stupněm mentálního postižení, souběžným postižením více vadami a autismem, kteří ukončili základní vzdělávání podle RVP ZŠS II díl. Do Praktické školy dvouleté přicházejí žáci se středně těžkým stupněm mentálního postižení, případně s lehkým mentálním postižením v kombinaci s dalším zdravotním postižením, které jim znemožňuje vzdělávání na jiném typu střední školy. Mají ukončené vzdělávání podle RVP ZŠS I.díl nebo podle RVP ZŠ s úpravou na minimální úroveň očekávaných výstupů.
Typ školyStátní
ZřizovatelKraj
IČO60816848

Sídlo školy:

Jarošovská č.p. 1125
37701
Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec


Web
E-mail
Telefon

Kontaktní osoba:

Studijní obory

Kód oboru Název oboru Délka
studia
Ukončení
studia
1.kolo
přihl.
2020/21
přij.
21/2022
plánov.
Příjim.
zk.
Forma
studia
Pro žáky OZP  
78-62-C/02 Praktická škola dvouletá 2 Jiné 0 0 3 Žádné Denní Neuvedeno Ne
78-62-C/01 Praktická škola jednoletá 1 Jiné 1 1 3 Žádné Denní Neuvedeno Ne
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.