Strojírenský a manipulační dělník

Možnost práce ve firmě EGE, spol. s r.o.

Název pozice Strojírenský a manipulační dělník
Oborová skupina Strojírenství a automobilový průmysl
Vaším úkolem bude EGE Steel Construction - ocelové konstrukce Manipulace s ocelovými konstrukcemi pomocí jeřábu, VZV, vázání břemen, nakládka a vykládka vozidel.
Očekáváme • Základní vzdělání / vyučení • Vazačský a jeřábnický kurz • Řidičský průkaz na VZV
Nabízíme Zázemí stabilní, dlouhodobě prosperující a ekonomicky silné české firmy Práce v Českých Budějovicích - dobrá dostupnost, parkoviště v areálu firmy Zajímavé finanční ohodnocení - smluvní mzdy Měsíční odměny 13. a 14. plat Dotované stravování přímo v areálu firmy - závodní jídelna 25 dní dovolené ročně Příspěvek na penzijní připojištění Odměny za pracovní věrnost firmě Vyšší příplatky než stanoví zákon a další výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy Prohlubování a zvyšování odborné kvalifikace, zázemí vlastní svářečské školy Možnost profesního růstu Vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky Možnost zahraničních pracovních cest i práce v zahraničí Kulturní a společenské akce NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000,- Kč
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Místo výkonu:

EGE, spol. s r.o.
U Pily 741
37001
České Budějovice, České Budějovice


Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.