SOFTWARE ENGINEER

Možnost práce ve firmě Engel strojírenská spol. s r.o.

Název pozice SOFTWARE ENGINEER
Oborová skupina Informační technologie
Vaším úkolem bude - Jako softwarový inženýr budete podporovat tým softwarového inženýrství pro vstřikovací stroje ENGEL. - Budete používat moderní metody a technologie až po integrované simulační modely a otevřené operační systémy. - Mezi vaše hlavní úkoly bude patřit specifikace, programování, testování a dokumentace funkcí řídicí jednotky. - Tyto funkce jsou implementovány jako specifické úpravy na míru pro zákazníka u nových i již dodaných strojů.
Očekáváme - Hledáme kandidáta s ukončeným vzděláním zaměřeným na informatiku, průmyslovou elektroniku nebo automatizaci. - Pro tuto pozici je nutná plynulá angličtina (slovem i psaním). Optimální je znalost německého jazyka. - Stal byste se rád součástí agilního týmu, jste společenský a odolný vůči stresu.
Nabízíme - Mezinárodní zázemí s příjemnou firemní kulturou - 25 dní dovolené (1 týden nad rámec Zákoníku práce) - Mimořádná volna sjednaná kolektivní smlouvou (svatba, pohřeb, stěhování aj.) - 13. a 14. plat - 1x ročně Flexi Pass - Odměny za věrnost společnosti -Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění - Příspěvek na dopravu - Dotované stravování - Prémie za hospodářský výsledek firmy - Dary při životních výročích - Příspěvky na kulturní a sportovní akce - Očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě - Firemní fyzioterapeut
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Místo výkonu:

Engel strojírenská spol. s r.o.
České Budějovice
37001
České Budějovice, České Budějovice

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.