SOFTWARE DEVELOPER - SENIOR

Možnost práce ve firmě Engel strojírenská spol. s r.o.

Název pozice SOFTWARE DEVELOPER - SENIOR
Oborová skupina Informační technologie
Očekáváme - Programuješ rád v (JAVA, C#, C++) a jsi v tom dobrý? - Máš zkušenosti s OOP, software patterns ti není cizí. Neustále přemýšlíš, jak napsat aplikaci lépe? - Dokážeš si poradit a samostatně řešit problémy? - Dokážeš své zkušenosti dále předat ostatním kolegům a nevadí ti pomáhat našim studentům v začátcích? - Angličtinu máš v malíku! – Zvládneš denně komunikovat se zahraničními kolegy a znáš pojmy, které každý den vidíš na monitoru? - VŠ (IT, softwarové zaměření) nebo SŠ vzdělání s praxí
Nabízíme - Část dne je povinná, ale nemusíš zde sedět celý den. Začátek a konec si upravíš dle potřeb. V klidu odvedeš potomky do školky a také odpoledne stíháš trénink. - Můžeš také jednou týdně pracovat z domova. Den, si určíš sám. - Odpočinout si můžeš během 25 dní dovolené. - Budeš pracovat na projektech, které mají smysl a jsou používané po celém světě. - Nabídneme ti zajímavé finanční ohodnocení. Ve svém životě se nebudeš muset omezovat a budeš nezávislý. - Budeš pracovat pro firmu, která si zákazníků váží. Na trhu jsme 75 let a v České republice 20 let. - Telefon a notebook je samozřejmost.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Místo výkonu:

Engel strojírenská spol. s r.o.
České Budějovice
37001
České Budějovice, České Budějovice

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.