SKLADNÍK

Možnost práce ve firmě SIKO KOUPELNY a.s.

Název pozice SKLADNÍK
Oborová skupina Obchod a marketing
Oborový směr Zákaznický servis
Vaším úkolem bude
  • Naskladňovat, vyskladňovat dle objednávky zákazníků
  • Vykládat, nakládat kamiony
  • Pomáhat vám bude manipulační technika (nízkozdvihy, retraky) - zaškolení samozřejmostí
  • Čistý výpis z Rejstříku trestů
  • Naučíme vás pracovat se čtečkou čárových kódů (skenerem)
  • Uklízet svůj pracovní úsek za odměnu
Očekáváme
  • Vzdělání není podstatné
  • Jazyky - Čeština (výborná)
Nabízíme
  • Než se zaučíte máte jistotu 25 000 Kč hrubého
  • 35 000 Kč po zapracování
  • Máme pro tebe náborový příspěvek 10 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 1500,-Kč
  • Věrnostní odměny – po odpracovaných 5 letech
  • Práci ve 2 směnném provozu – PO až PÁ 5:45 – 14:00 hod. a 14:20 – 22:35 hod.
  • Pracovní smlouvu nejdříve na dobu určitou s 3 měsíční zkušební dobou, poté na neurčito, je možné i dříve pokud budete šikovný
  • Bezva firemní jídelnu kde si můžeš objednat obědy i teplou večeři
  • Benefity dle vlastního výběru ze systému Cafeterie - z oblasti zdraví, kultury, sportu, rekreace a vzdělávání
  • Zázemí moderního, stále postupně rozrůstajícího se skladu
  • Nastoupit můžete IHNED
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Benefity Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce
Místo výkonu:

SIKO KOUPELNY a.s.
Čimelice 330
398 04
Čimelice, Písek

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoru