Revizní pracovník elektrických zařízení a hromosvodů

Možnost práce ve firmě KOVOSVIT MAS Management, a.s.

Název pozice Revizní pracovník elektrických zařízení a hromosvodů
Oborová skupina Elektrotechnika
Oborový směr Montáž a opravy slaboproudé elektrotechniky a rozvodů, Výroba a opravy elektronických zařízení
Vaším úkolem bude Budete vykonávat revize elektro (vybavení firmy). Vaší náplní práce bude také správa agendy externích činností údržby a správa manipulační techniky firmy.
Očekáváme Praxi v oboru elektro minimálně 5let. Vyhláška 50/78 § 6 je podmínkou. Revizní zkoušky elektro výhodou (do 1000V, bez omezení, výbušné prostředí, stroje a zařízení, + hromosvody), pokud je ale nemáte, zajistíme je pro Vás my. Nástup možný ihned.
Nabízíme Pravidelný příjem. Zajímavou práci v týmu zkušených lidí. Máme vlastní jídelnu s výběrem z pěti jídel, oběd Vás vyjde na 37Kč/oběd. Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300Kč/měs. Výroční a jubilejní odměny.
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Základní
Benefity Máme vlastní jídelnu s výběrem z pěti jídel, oběd Vás vyjde na 37Kč/oběd Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300Kč/měs. Výroční a jubilejní odměny
Místo výkonu:

KOVOSVIT MAS Management, a.s.
náměstí Tomáše Bati 419
39102
Sezimovo Ústí, Tábor

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.