LOGISTIK / LOGISTIČKA

Možnost práce ve firmě HTP s.r.o.

Název pozice LOGISTIK / LOGISTIČKA
Oborová skupina Ekonomika, administrativa, personalistika
Vaším úkolem bude Hledáme spolehlivou komunikativní parťačku nebo parťáka do kolektivu logistiků. Zpracováváme přijaté objednávky, spolupracujeme na tvorbě plánu výroby, komunikace se zákazníky je naším denním chlebem. Hlídáme stav výroby a termíny, řešíme případné nesrovnalosti. Zajišťujeme dopravu našich výrobků.
Očekáváme Aktivní znalost angličtiny, komunikativnost. Uvítáme praxi v oboru, znalost práce na PC je pro nás samozřejmostí. Na vše potřebné Vás zaučíme a podpoříme Vás v zapracování.
Nabízíme Zaškolení a zapracování Spravedlivé odměňování a růst mzdy Příplatky za směnnost Pravidelné pololetní odměny Dovolená navíc Příspěvky na obědy a na dopravu Moderní prostředí Přátelský kolektiv Férové jednání
Typ pracovního poměru Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání Středoškolské
Požadované jazyky Angličtina
Plat 30000 Kč
Benefity příspěvek na dopravu, na obědy, firemní oděv, příplatky za směnnost, odměny, pravidelné pololetní odměny, další rozvoj a vzdělávání
Místo výkonu:

HTP s.r.o.
U Továrny 798
39468
Žirovnice, Pelhřimov

Kontaktní osoba:

Rezervovat termín online pohovoruZpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.