Firma

Zeelandia spol. s r.o.

Představení společnosti

Naším oborem je pekařina a cukrařina. Obor, který nás baví, obor, ve kterém chceme inspirovat. A tak se každý den vydáváme na cestu objevování nových surovin, postupů a receptur. Vyvíjíme produkty, které naším zákazníkům usnadní výrobu. V našich jihočeských výrobních závodech vzniká široká paleta produktů. V Chelčicích u Vodňan, kde vaříme ovocné náplně a cereální zápary, voní práce po ovoci. V Malšicích mícháme suché směsi pro cukrářské i pekařské provozy. Z naší táborské výroby vycházejí vysoce ceněné kvasové a fermentované výrobky.

V loňském roce jsme oslavili třicáté výročí naší historie působení na českém trhu. Naším cílem je být skutečným partnerem pekařů a cukrářů. Pochopit jejich potřeby, podílet se na jejich činnosti, pomoci jim dodávat vysoce kvalitní výrobky, zvýšit jejich produktivitu a rozšířit sortiment výrobků. Věříme, že za úspěchem zákazníků stojí i práce našich zaměstnanců.

Práce u nás

Jsme významný regionální zaměstnavatel. Nabízíme stabilní zaměstnání a chceme být našim zaměstnancům spolehlivým partnerem. To samé očekáváme i od nich.

Zaměstnanci jsou základem našeho úspěchu, a proto je pro nás důležité, aby se v práci cítili dobře a chodili do ní s radostí.

Práce u nás je provoněná. Ovocem, pečivem a přátelskou rodinnou atmosférou. Známe se navzájem jménem. Jeden druhému pomáhá. Pravidelně se vídáme na firemních setkáních.

Každý zaměstnanec je originál a potřebuje z naší strany individuální přístup. Mzdy šijeme na míru uchazečům. V noci a zpravidla ani o víkendech nepracujeme. Přispíváme na stravování a poskytujeme pět týdnů dovolené.

  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze
  • Poskytnutí surovin pro praktické vyučování

Zeelandia spol. s r.o.
IČO: 00510866Sídlo firmy:

Malšice 267
39175, Malšice
Tábor


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Operátor výroby - přes 20.000,- ČISTÉHO po zapracování Potravinářství a krmivářství Malšice Hlavní pracovní poměr Více
Přípravář výroby - nastup za 21.500,- ČISTÉHO Potravinářství a krmivářství Chelčice Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.