Firma

Vertiv Czech Republic s.r.o.

Představení společnosti

Společnost Vertiv Czech Republic s.r.o. působí na českém trhu od roku 1994 (dříve jako Knürr s.r.o.), v současnosti zaměstnává více než 300 zaměstnanců a je součástí americké společnosti Vertiv. V našich provozech vyrábíme výrobky pro klíčové aplikace v datových centrech, komunikačních sítích a obchodních a průmyslových prostředích - serverové rozvodné skříně a inteligentní rozvodné panely, tzv. PDU. Našimi klienty jsou internetové portály, informační společnosti, bankovní instituce, maloobchodníci, nemocnice a další. Naší vizí je svět, ve kterém klíčové technologie vždy fungují.

Práce u nás

Kromě odpovídající základní mzdy nabízíme: - měsíční bonusy od 1. měsíce (bez závislosti na zkušební době) - odměny za plné využití fondu pracovní doby - příspěvek na dovolenou a Vánoce - příspěvek na dopravu do zaměstnání - dotované závodní stravování přímo ve společnosti - 5 týdnů dovolené - akce pro zaměstnance
  • Stipendijní a motivační podpora
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

Vertiv Czech Republic s.r.o.
IČO: 62502093Sídlo firmy:

Nišovice 9
Volyně
Strakonice


Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
dle domluvy Strojírenství a strojírenská výroba Nišovice Ano Více

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
https://www.jobs.cz/prace/?q%5B%5D=vertiv Nišovice Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.