Firma

RECALL s.r.o.

Představení společnosti

Jsme společnost s tradicí již od roku 2001. Již 20 let čerpáme zkušenosti v oboru obchodu s příslušenstvím k mobilním telefonům. Více jak 800 spokojených partnerů v Česku a Slovensku a úspěšně se rozšiřující působení do zahraničí nám dává motivaci do další práce, ale také pocit zodpovědnosti nezklamat a stále naše produkty a služby vylepšovat. Jsme vývojáři, výrobci a distributoři. Pod vlastní značkou FIXED budujeme portfolio inovativních produktů s přidanu hodnotou. Od roku 2014 jsme rozběhli vlastní výrobu v Prostějově, kde ve spolupráci s čekými designéry a českými umělci navrhujeme a vyrábíme ručně šitá kožená pouzdra. Inovace je pro nás klíčová. Neustále rozšiřujeme sortiment v důležitých či nově vznikajících segmentech příslušenství pro mobilní telefony. Vedle vývoje vlastní značky jsme distributorem světových značek jako je například Cellularline.

FIXED - Handmade výroba

Práce u nás

Nabízíme budování kariéry v české rodinné obchodní společnosti v prostředí mladých, přátelských a nápomocných kolegů. Kromě skvělé kávy nabízme i následující benefity:

Slevu na firemní výrobky, firemní notebook, příspěvek na stravování, sickdays, firemní akce, možnost občasné práce z domova, bonusy a prémie.

 

RECALL s.r.o.
IČO: 26036363Sídlo firmy:

Kubatova 1240/6
37004, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
ASISTENT/KA BACKOFFICE Ekonomika, administrativa, personalistika České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
JUNIOR ÚČETNÍ Ekonomika, administrativa, personalistika České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.