Firma

NAVEL, spol. s r.o.

Představení společnosti

NAVEL je ryze česká rodinná firma s dlouholetou tradicí. Díky bezkonkurenční kvalitě našich nástrojů, komplexní nabídce služeb a lidskému přístupu jsme spolehlivým partnerem pro řadu nejen českých, ale i světových společnosti z oblasti automotive a letectví. Nabízíme nejvýkonnější modely obráběcích nástrojů z TK, PKD, CBN a HSS materiálů. Díky našim zkušenostem a nejmodernějšímu technickému vybavení se ale nemusíme omezovat jen na prodej sériových produktů. Zajišťujeme také kompletní renovaci a broušení obráběcích nástrojů, které už nějakou dobu slouží. Dále nabízíme také profesionální nářadí pro firmy a repase aku baterií.

Práce u nás

Práce na nejmodernějších CNC strojích (robotizace) Možnost profesního růstu (profesní školení) Práce v mladém, prudce rozvíjejícím se kolektivu Osobní přístup k zaměstnancům (rodinná firma) Dotované stravování Firemní oděvy Možnost studia při zaměstnání
  • Nabídka praxe pro žáky

NAVEL, spol. s r.o.
IČO: 60070021Sídlo firmy:

Nová 641
38232, Velešín
Český Krumlov


Kontaktní osoba:

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.