Firma

Mgr. Irena Kovářová

Představení společnosti

Srdcem areálu je naše Měsíčnice, škola s vlastní nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí. Za posledních 6 let u nás studovalo více než 2 000 studentů (5 - 70 let). Máme večerní a víkendové semináře pro dospěláky, pro firmy vzdělávací programy na míru či netradiční teambuildingy a také edukativní setkávání pro děti, vše založené na vlastní unikátní metodologii. A v čem je naše práce s klienty odlišná? Běžně se na školeních dostanete pouze k informacím a znalostem, ale díky našemu způsobu práce s klienty posouváme tyto informace a znalosti na úroveň VĚDĚNÍ a MOUDROSTI, kdy začíná pravé sdílení zkušení, a tím i plné fungování v praxi. Naše škola sídlí uprostřed rozsáhlých přírodních zahrad o rozloze více než 9 500 m2. Tyto zahrady postupně tvoříme a dále rozšiřujeme také nabídku přímo v zahradách. Novinkou jsou naše online projekty a to online kurzy osobního rozvoje a také eshop pro české feng shui s obrazy a doplňky do interiérů.

Práce u nás

Inspirující prostředí, široký záběr aktivit, online a offline činnosti u jednotlivých projektů, přímá praxe, ideální prostředí malé společnosti v úžasném zdravém prostředí. Ideální pro samostatné tvořivé osobnosti, které se chtějí učit praxí.
  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

Mgr. Irena Kovářová
IČO: 67139264Sídlo firmy:

Polní 692/9
37371, Rudolfov
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.