Firma

MEDISIZE CZ, s.r.o.

Představení společnosti

Společnost Phillips-Medisize je globálním lídrem v oblasti návrhů a výroby komponentů a prostředků pro farmaceutický a zdravotnický průmysl. Společnost dodává své výrobky do více jak 40ti zemí a je ceněna svými zákazníky zejména pro své zkušenosti v oblasti produktového designu a vlastního zajištění veškerých výrobních procesů od vstřikování, montáže, až po balení a sterilizaci výrobků. Phillips-Medisize spolupracuje se svými zákazníky na designu a vývoji, čímž urychluje zavádění inovativních produktů na trh, společnost zároveň zavádí moderní zařízení a nové technologie, které snižují výrobní náklady a zlepšují kvalitu.

Práce u nás

Ve Phillips Medisize se stanete součástí globální společnosti. Díky inovativnímu prostředí, které přináší zdravotnický průmysl, se můžete stále vzdělávat a růst. Staňte se součástí našeho týmu a objevte kouzlo nových technologií, zejména v oblasti zpracování plastů, jako jsou: Vstřikování termoplastů, Vstřikování LSR – materiál s výjimečnými vlastnostmi, Vstřikovací vyfukování (Injection Blow Molding), 2- komponentní vstřikování.

MEDISIZE CZ, s.r.o.
IČO: 26045354Sídlo firmy:

Tovární 560
37401, Trhové Sviny
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Seřizovač Zdravotnictví a farmacie Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Oprátor/ka ve výrobě zdravotnických prostředků Zdravotnictví a farmacie Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Kontrolor/ka ve výrobě zdravotnických prostředků Zdravotnictví a farmacie Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Skladník Zdravotnictví a farmacie Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Vedoucí metrologie a kontroly kvality Zdravotnictví a farmacie Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Tooling Engineer (Injection Mold) Zdravotnictví a farmacie Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Technik údržby Zdravotnictví a farmacie Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Injection Molding Technician/injection stretch blow molding Zdravotnictví a farmacie Trhové Sviny Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.