Firma

Martin Brož

Představení společnosti

Naše firma působí na internetovém trhu od roku 2007. Začínali jsme jako servisní firma pro velké firmy v našem městě. Zde jsme se po malých krůčkách naučili, jak internetové sítě fungují, odhalovali jsme jejich výhody i jejich slabiny. Díky těmto zkušenostem jsme v roce 2011 začali budovat naší nezávislou a plně modernizovanou síť stavěnou na nejnovějších technologiích v pásmech 5.8 GHz, 10.5GHz a 80 GHz a optických spojích, značek Mikrotik, UBNT, a SIKLU. S malou nadsázkou si dovolujeme říci, že v dnešní době máme nejmodernější sít v Jihočeském kraji, která disponuje třemi nezávislými přípojkami do optických sítí s celkovou kapacitou 3Gbsp. Síť je koncipována jak do kruhové topologie, tak i hvězdicové, a to znamená, že díky těmto postupům jsme schopni velice rychle řešit jakýkoli vzniklý problém, a tím omezit nedostupnost našich služeb až na SLA 99% díky vlastnímu naprogramovanému monitorovacímu a účetnímu systému.

Práce u nás

Nabízíme zajištění odborné praxe studentům středních, vyšších i vysokých škol se zaměřením na IT. Studenti se u nás mohou setkat s montáží telekomunikačních zařízení, servisem počítačů, s nastavením síťových zařízení či vývojem software a hardware.
  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze

Martin Brož
IČO: 74486870Sídlo firmy:

Pažoutova 2603
39701, Písek
Písek


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
IT servis a montáže telekomunikačních zařízení Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika Písek Ano Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.