Firma

Lukáš Opolcer

Veletrh práce 2024

Vážení návštěvníci,
vítejte na našem firemním profilu. Jsme hrdí, že jsme součástí této významné události pořádané Jihočeskou společností pro rozvoj lidských zdrojů a Jihočeskou hospodářskou komorou.

Základní informace o naší společnosti a nabízených pozicích naleznete níže na tomto webu, nebo rovnou navštivte naše firemní stránky.

Těšíme se na setkání s vámi a na možnost ukázat vám, jaké pracovní pozice máme k nabídce.
Přijďte osobně na veletrh práce ve středu 17. dubna 2024 v Českých Budějovicích od 9:00 do 15:00.
Více o projektu na https://www.veletrhy-prace.cz/

Představení společnosti

RK Finpos

Finpos realitní kancelář s.r.o. je poctivá, dynamicky se rozvíjející realitní kancelář, která vznikla díky silnému zázemí společnosti Finpos s.r.o. (profesionálové v rodinném finančním poradenství s více než 18 letou praxí) a potřebě poskytnout klientům něco navíc. I díky tomuto zázemí a výhodnému spojení realit a financí, máme mnoho zákazníků, kterým pomáháme řešit otázku prodeje, nákupu nebo pronájmu nemovitostí a také jejich financování a zajištění.

Působíme po celé ČR, naším cílem je mít v každém regionu kvalitní a odborně školené makléře. Naší prioritou jsou spokojení klienti, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují nás. Zakládáme si na slušném a poctivém jednání, férovém přístupu ke všem klientům, maximální kvalitě poskytovaných služeb a šíření dobrého jména realitní kanceláře.

Volné pracovní pozice ZDE.

 

Finpos

Jsme firma s vizí moderního rodinného finančního plánování, založená na důvěře klientů i spolupracovníků, s velkým důrazem na vzdělávání a osobní rozvoj. Věříme, že vytrvalostí dosáhne vytouženého cíle náš klient i spolupracovník a naše vztahy jsou po čase transformovány až na úroveň přátelství. 

Lukáš Opolcer
IČO: 72116285Sídlo firmy:

Drahov 21
39181, Drahov
Tábor


Kontaktní osoba: