Firma

LESIKAR, a.s.

Online Veletrh práce 2021

Vážení uchazeči o práci,
vítejte na profilu naší firmy. Níže naleznete informace o naší společnosti i nabízených pozicích.
Podrobnější informace Vám rádi sdělíme v rámci online schůzky, která bude probíhat ve dnech konání veletrhu – 15. a 16. 6. 2021. Termín online schůzky je zapotřebí si předem zarezervovat.

Jak si rezervovat online schůzku?
Na této stránce si prohlédněte jednotlivé nabízené pozice a otevřete si tu, která vás zaujala tlačítkem „Více“.  Po seznámení se s pracovní pozicí si můžete zarezervovat termín přes tlačítko „Rezervovat termín online pohovoru“.
Pokud budete mít problém s rezervací, kontaktujte nás. V případě, že nemáte možnost online připojení, je možné si zarezervovat schůzku jako telefonický hovor.

Představení společnosti

Firma Lešikar podporuje konkurenceschopnost svých zákazníků progresivními inovacemi v oblasti snímání. Inteligentní součástky a pokročilé technologie jsou výsledkem tvořivé práce a neotřelých přístupů dlouhodobě budovaného týmu profesionálů. Spokojený zákazník, kvalitní výrobek/služba a velkorysý přístup k individuálním řešením jsou základem úspěchu firmy. Vývojové centrum je umístěno v České republice, prodej a marketing realizujeme ze Švédska. Podnikatelským záměrem firmy LESIKAR, a.s. je vybudovat na adrese Vožická 3163 v Táboře vlastní centrum výzkumu a vývoje (VaV). Pořízení nových prostorů umožnilo soustředit na jednom místě, rozvinout a rozšířit stávající výzkumně inovační kapacity (VIK). Firma je certifikována podle ISO 9001:2009, ISO 14001:2005, ISO 27001:2014 a IATF 16949:2017.

Firma Lešikar je rodinná firma, která podporuje kariérní rozvoj kvalifikovaných zaměstnanců v jihočeském kraji. Zakládáme si na férovém přístupu a přátelské pracovní atmosféře. Nabízíme stabilní zaměstnání s možností profesního růstu a motivující finanční ohodnocení. Dále nabízíme možnost aktivně se podílet na rozvoji firmy.

  • Nabídka praxe pro žáky

LESIKAR, a.s.
IČO: 26018748Sídlo firmy:

Vančurova 2904
39002, Tábor
Tábor


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Nákupčí Obchod a marketing Tábor Hlavní pracovní poměr Více
Programátor Informační technologie Tábor Hlavní pracovní poměr Více
Vývojový pracovník Věda, vzdělávání, sport Tábor Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.