Firma

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.

Představení společnosti

Společnost Interplex působí v České Republice již od roku 2000. Sídlo společnosti se nachází v Singapuru. Naše firma má více než 40 výrobních závodů ve 13 zemích světa a více než 13 000 zaměstnanců. Jsme specialisté na precizní lisování a robotické svařování pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Provádíme i sekundární procesy jako mechanické montáže, nýtování, odmašťování, zalisování do plastu atd. Polovina naší produkce je tvořena pro tuzemský trh, ostatní tvoří export do celého světa.

Práce u nás

Pracovní doba 7,5 hod, placené přestávky nad rámec zákona, dovolená navíc, volno pro zaměstnance s malými dětmi, jazykové a odborné kurzy, dárky pro zaměstnance k životním výročím, výhodný tarif od společnosti Vodafone, příspěvek na stravování, příspěvky na životní nebo penzijní pojištění, měsíční bonusy atd. Absolventům škol nabízíme zaučení a zaškolení na pracovní pozice i další odborné vzdělávání. Volná pracovní místa na www.jobs.cz.
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Workshopy/Exkurze
  • Praxe, brigády, exkurze - po domluvě

Interplex Precision Engineering Czech Republic s.r.o.
IČO: 26029227


Sídlo firmy:

Za Pazdernou 1531
39701, Písek
Písek


Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
dle domluvy Strojírenství a strojírenská výroba Písek Ano Více

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
www.jobs.cz Písek Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.