Firma

Finančníci s.r.o.

Představení společnosti

Finančníci s.r.o. jsou soukromou poradenskou firmou v oblasti ekonomických, finančních a vzdělávacích služeb. Klientům, občanům, podnikatelům a firmám, přinášíme komplexní pomoc v oblasti financí, s přesahem do oboru ekonomie, daní a práva. Soustředíme se na edukaci finanční gramotnosti na středních a vysokých školách. Splňujeme potřebné certifikace České národní banky, poskytujeme poradenství z oblasti wealth managementu, finančního plánování a investičního poradenství. Naši pracovníci jsou ekonomové s evropskou certifikací EFA. Vzděláváme sebe i ostatní, abychom předcházeli důsledkům špatných finančních rozhodnutí a položili tak základy finanční gramotnosti pro další generace.

Práce u nás

Pro naše spolupracovníky jsme odborným a profesionálním partnerem. Vizí finančníka je, aby jeho jméno bylo spojováno s odbornou a smysluplnou službou pro klienty. Spojení odborníků v jeden tým nám dává možnost spolupracovat i konzultovat jednotlivé náročné případy. Jedním z našich hlavních cílů je vzdělávání. Ve Finančnících jsme s kolegy dokončili již řadu projektů, mezi které patří smluvně garantované servisní poradenství, možnost placeného poradenství a nastavení témat a postupů při výuce finanční gramotnosti. Finančník přináší klid, že všechny své finanční kroky zvládnete a jistotu, že jste včas informováni o dění a novinkách na peněžním trhu.
  • Odborník do škol
  • Nabídka praxe pro žáky
  • Zadání a vedení odborných a závěrečných prací
  • Workshopy/Exkurze
  • Finanční gramotnost pro střední a vysoké školy dle standardů MŠMT.

Finančníci s.r.o.
IČO: 03797759Sídlo firmy:

Vladislavova 250
39701, Písek
Písek


Kontaktní osoba:

Nabídka praxe pro žáky

Pozice Skupina oborů Město Placená
Konzultant Ekonomika a administrativa Písek Ano Více

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
Finančník Bankovnictví, finance a pojišťovnictví Písek Hlavní pracovní poměr Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.