Firma

Faurecia Components Písek, s.r.o.

Představení společnosti

Jsme jedním z nejúspěšnějších závodů v Evropě na výrobu autosedadel. V našem závodě v Písku vyrábíme kovové konstrukce autosedadel již od roku 2007. Zaměřujeme se na výrobu autosedadel pro významné automobilové společnosti jako je BMW, Porsche, Porsche Panamera, VW Group, PSA Group a GM Europe. Důležité je podotknout, že i v tomto a roce příštím nás čekají další zajímavé projekty pro přední značky automobilek. Základní používanou technologií u nás ve výrobě je svařování a to jak klasickou metodou, tak i svařování nejmodernějším způsobem a to metodou laserovou. Možná i to je ten důvod, proč u nás pracují specialisté z různého odvětví. V závodě probíhá také montáž těchto konstrukcí na moderních výrobních linkách a lakování ocelových rámů autosedaček. V současné době závod zaměstnává více než 500 zaměstnanců v oblasti výroby a administrativy a denně komunikuje se zákazníky i dodavateli z celého světa.

Práce u nás

Nabízíme příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, stravenky za 12 hodinové směny, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené po odpracování 1 roku, bonus za odpracované roky u nás (3,5,10,15 let), bonus za doporučení nového zaměstnance, náborový příspěvek, příspěvek na školku, možnost účastnit se zdarma výletů - sportovních, kultúrnich nebo odpočinkových. Do lidí investujeme tím, že jim poskytujeme příležitosti rozvíjet veškerý jejich potenciál. Rozpoznáváme talenty už v časné fázi a nabízíme jim kariérní dráhu, která jim umožňuje budovat potřebné dovednosti a poskytuje zkušenosti, které naplňují jejich ambice. Rozvoj zaměstnanců uskutečňujeme formou individuálního plánu rozvoje a nabízením mobility napříč zeměmi a funkcemi. V rámci Faurecia University navíc nabízíme jedinečné školicí programy včetně těch specializovaných. Faurecia aktivně pracuje na tom, aby byla pro talentované lidi atraktivní.
  • Odborník do škol
  • Workshopy/Exkurze

Faurecia Components Písek, s.r.o.
IČO: 26105314Sídlo firmy:

Průmyslová 466
Písek
Písek


Kontaktní osoba:

Nabídka workshopů

Název Skupina oborů Město
Workshop pro žáky ZŠ ve firmě Faurecia Components Písek, s.r.o. Strojírenství a strojírenská výroba Písek Více
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.