Firma

Dětská psychiatrická nemocnice Opařany

Veletrh práce 2024

Vážení návštěvníci,
vítejte na našem firemním profilu. Jsme hrdí, že jsme součástí této významné události pořádané Jihočeskou společností pro rozvoj lidských zdrojů a Jihočeskou hospodářskou komorou.

Základní informace o naší společnosti a nabízených pozicích naleznete níže na tomto webu, nebo rovnou navštivte naše firemní stránky.

Těšíme se na setkání s vámi a na možnost ukázat vám, jaké pracovní pozice máme k nabídce.
Přijďte osobně na veletrh práce v úterý 23. dubna 2024 v Táboře od 9:00 do 16:00.
Více o projektu na https://www.veletrhy-prace.cz/

Představení společnosti

Dětská psychiatrická nemocnice Opařany je největší dětskou psychiatrickou nemocnicí v České republice. Je státní příspěvkovou organizací, zřizovatelem je Ministerstvo zdravotnictví České republiky a je samostatným právním subjektem.

Nemocnice nabízí komplexní zdravotní služby lůžkové pro neodkladné psychiatrické akutní stavy zejména z Jihočeského kraje, pro stavy vyžadující následnou péči v oboru dětská a dorostová psychiatrie pro děti od 3-18 let z celé ČR. Nemocnice poskytuje zdravotní služby ambulantní v oboru dětská a dorostová psychiatrie, klinická psychologie a fyzioterapie. Zdravotní služby jsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Nemocnice má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Nemocnice byla založena v roce 1887 pro dospělou psychiatrii a v roce 1924 přebudována na psychiatrii pro děti. Je historickou součástí obce Opařany v okrese Tábor.

Nachází se na trase mezi městy Tábor a Písek v 17 km vzdálenosti od Tábora uprostřed krásné a turistickým ruchem nenarušené přírody jižních Čech v blízkosti řeky Lužnice. 

Naše nemocnice se nachází v krásném areálu několika budov, kde je klid, mladý a energický tým lékařů, psychologů a pozitivní zdravotnický personál.

V areálu je bazén, škola, rehabilitační služby a mnoho zajímavých zákoutí na arteterapii, keramiku, hrajeme zde divadla a pořádáme v kostele svatého Františka Xaverského koncerty. Zveme pravidelně Loutky v nemocnici a Zdravotní klauny, a tak se tady nenudíme.

Ale Vás bychom tady právě potřebovali, aby našim pacientům bylo ještě lépe.

 

 

akreditovaná pracoviště

v regionu nadstandardní platové podmínky

moderní léčebné postupy - DBT (Dialektická behaviorální terapie), PPP (poruchy příjmu potravy), PBS (podpora pozitivního chování)

6 týdnů dovolené

3 dny sick day

významná podpora dalšího vzdělávání

ubytování na ubytovně v areálu nemocnice, pokud bude potřeba

příspěvek na stravování a penzijní připojištění v nadstandardní výši

zvýhodněná rehabilitace

Spolupracujeme s Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích, Zdravotně sociální fakultou, jsme klinickým pracovištěm. Poskytujeme stáže pro studenty v oborech dětská sestra, všeobecná sestra, zdravotně sociální pracovník, fyzioterapeut/ka nebo nutriční terapeut/ka.

Plánujeme poskytovat stipendia studentům ve vybraných oborech na VŠ.

Dětská psychiatrická nemocnice Opařany
IČO: 00667421Sídlo firmy:

Opařany 121
39161, Opařany
Tábor


Kontaktní osoba: