Firma

CC škola jazyků, s.r.o.

Představení společnosti

Jsme studenty prověřená a institucemi akreditovaná jazyková škola s dlouholetou historií a působíme v regionu České Budějovice a okolí. Zajišťujeme pro vás různé jazykové kurzy (veřejné skupinové, individuální, přípravky k FCE a jiným cambridgeským certifikátům, kurzy pro studenty, školní i předškolní děti, online kurzy i firemní jazykové kurzy), a to jak během roku, tak i ty letní.
Naši lektoři vás provedou bezpečně studiem a zohlední vaše potřeby tak, aby pro vás výuka byla maximálně efektivní, přínosná a měla co nejlepší a jasné výsledky. "Budějčáky" tolik oblíbené kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny a dalších jazyků jsou tu i pro vás.

Překlady a tlumočení

Zajistíme vám profesionální překladatelské i tlumočnické služby.
Překlady
Zajišťujeme překladatelské služby z angličtiny, němčiny, španělštiny a dalších jazyků. Přeložíme Vám všeobecné, technické i odborné texty, anotace, titulky, vč. soudních a ověřených překladů. 
Tlumočení 
Zajistíme Vám tlumočníky pro oficiální i méně formální akce z/do angličtiny, němčiny, španělštiny a dalších jazyků, a to konsekutivní či simultánní tlumočení.

CC škola jazyků, s.r.o.
IČO: 26086140


Sídlo firmy:

Hroznová 62/7
37001, České Budějovice
České Budějovice


Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.