Firma

CBCZ group a.s.

Představení společnosti

 

Skupina CBCZ group vznikla spojením stávajících ryze českých stabilních společností pod jednotný systém řízení. Oblast železničního, zabezpečovacího, dopravního a pozemního stavitelství jsou prozatím hlavními obory činnosti, avšak své portfolio tato skupina nadále rozšiřuje i o další obory, ať už jde o development, hotelnictví nebo fotovoltaiku a IT služby.

Záměrem a cílem skupiny je především zefektivnit fungování, posílit konkurenceschopnosti jednotlivých členů, snížení rizika a jeho optimální řízení a v neposlední řadě vhodnější financování jednotlivých společností ve skupině. Spojení těchto společností nám umožňuje na stavebním trhu vystupovat s daleko širší nabídkou služeb a činností.

Skupinu CBCZ tvoří společnosti:

  • EDIKT a. s.
  • EPLcond a. s.
  • CBEU Gastro & hotels s. r. o. (Hotel Resort Relax
  • E- railconstruct s. r. o.,
  • Belaka Company s. r. o.
  • CBZC Technology s. r. o.
  • Say IT s. r. o.
  • SILETI CZ s. r. o.

Práce u nás

Členové naší skupiny patří mezi významné zaměstnavatele a to nejen v Jihočeském, ale také v Plzeňském kraji a v Praze. V našich řadách jsou zkušení odborníci, kteří předávají své zkušenosti dál, mladším, nezkušeným kolegům. Našim zaměstnancům vytváříme příjemné pracovní prostředí, snažíme se, aby u nás byli spokojeni. Kromě standardních bonusů ve formě příspěvku na stravné či týdne dovolené navíc nabízíme i zvýhodněné podmínky ubytování v Hotelu Relax na břehu lipenské přehrady, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, při životním či pracovním jubileu zaměstnance odměňujeme, pořádáme konference, podporujeme vzdělávání zaměstnanců.

  • Nabídka praxe pro žáky

Jsme otevřeni ke spolupráci se školami. Studentům nabízíme možnost absolvování povinné školní praxe v rámci stuida v některé ze společností skupiny.

Studenti mohou pod vedením zkušených odborníků získat přehled o pozicích převážně ze stavebního oboru a získat tak konkrétnější pohled na tento obor. Kromě povinných praxí nabízíme i možnosti letních brigád napříč všemi společnostmi skupiny CBCZ group.

CBCZ group a.s.
IČO: 08958190


Sídlo firmy:

Novovysočanská 2746/1
13000, Praha
Hlavní město Praha


Adresa provozovny:

Okružní 627
37001, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Přehled volných pozic

Název pozice Skupina oborů Město Druh prac. poměru
EDIKT a. s. / ROZPOČTÁŘ/KA, KALKULANT/KA - pro kolejové stavby Stavebnictví a zeměměřictví České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
CBCZ Technology s. r. o. / MONTÁŽNÍ DĚLNÍK Stavebnictví a zeměměřictví České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
EDIKT a. s. / MECHANIK STAVEBNÍ MECHANIZACE Stavebnictví a zeměměřictví České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více
EDIKT a. s. / VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ/KA pro pozemní stavby Stavebnictví a zeměměřictví České Budějovice Hlavní pracovní poměr Více