Firma

ART 4 PROMOTION, s.r.o.

Představení společnosti

Event marketing. Pořádání firemních a kulturních akcí. Založeno 1998.

Jsme specialisté na event a tvorbu multimediální show. S formátem  multimedia show jsme přišli  jako první v ČR, a to už v roce 2003. Obsah, emoce, wow efekt – jde především o uchopení příběhu a odvyprávění prostřednictvím multimediálních nástrojů, které mimo jiné dovolují formát podívané pro desetitisíce diváků současně.  Vše kombinujeme s hudbou, scénografií, vytváříme celkový obraz, který působí na divákovy smysly jako celek. To nás baví.

Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a naší silnou stránkou je sehraný tým, díky kterému mohou vznikat výjimečné eventy a show. Nebojíme se výzev, objevujeme a přicházíme s novými věcmi. Ke každému eventu přistupujeme individuálně, s maximální pokorou a důkladností. Přinášíme řešení a kreativitu, kterou vkládáme do unikátního konceptu.  Náš servis je komplexní, od nápadu, zpracování konceptu, obsahové náplně, technického řešení až po konkrétní realizaci a reporting.

Za naše eventy a multimedia show jsme získali řadu mezinárodních ocenění, na které jsme hrdí. Mezi ty nejcennější patří trofej ILDA ARTISTIC AWARDS za show Živly, kterou jsme přivezli z  Las Vegas za nejlepší multimediální show roku a získali ji v konkurenci 160 projektů z celého světa. Stejně tak si ceníme úspěchu další multimediální show “Circle”, která vznikla při příležitosti Olympijských her v Riu, a to pro Český olympijský výbor jako grand opening show pro Olympijský park Rio Lipno. Show Circle byla zařazena mezi deset nejlepších show v rámci BEAW Best Event Awards World v Portu a ocitla se tak na shortlistu s oficiální zahajovací show Olympijských her v Riu.

ART 4 PROMOTION, s.r.o.
IČO: 26051583Sídlo firmy:

Hlinská 434/9
37001, České Budějovice
České Budějovice


Kontaktní osoba:

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.